lt

Burnos ir dantų chirurgija

CLINIC | DPC atliekamos plataus profilio burnos chirurginės procedūros.

Prasideda nuo

60€

Gingivektomija

Tai procedūra, kurios metu dėl reikalingo gydymo ar estetinių priežasčių pašalinama dalis dantenų.

Lopo operacija

Lopo operacija yra chirurginis periodontito (parodontozės) gydymo būdas. Jos metu nuo dantų ir šaknų atkeliamas tam tikras dantenų sluoksnis, išvalomi uždegimo pažeisti audiniai, podanteniniai akmenys, atliekamas kaulo ir dantenų formavimas, siekiant pašalinti susidariusias kišenes. Po operacijos labai svarbi asmeninė burnos priežiūra ir reguliariai atliekama profesionali burnos higiena.

Klinikinis danties vainikėlio prailginimas

Tai chirurginė procedūra, dažniausiai atliekama siekiant kokybiškesnio protezavimo, kai reikia atidengti daugiau sveiko danties audinio virš dantenų. Operacijos metu pakeičiamas dantenų kontūras, danties vainikėlis apgaubia daugiau sveikų danties audinių ir suteikia dantenoms natūralią formą.

Minkštųjų audinių plastika

Chirurginė procedūra, kurios metu dantenos priauginamos ten, kur jų trūksta. Operacija gali būti atliekama esant dantenų recesijoms (dantų kaklelių ar šaknų apsinuoginimui) ar siekiant estetiškesnio vaizdo aplink dantų protezus ar implantus. Trūkstami audiniai gali būti paimami iš šalia esančių audinių arba gomurio. Gali būti naudojami ir dirbtiniai minkštųjų audinių pakaitalai.

Cistų šalinimas

Tai chirurginė procedūra, kurios metu pašalinama kaule ar minkštuosiuose audiniuose susidariusi cista. Joje kaupiasi skysčiai, dažniausiai pūliai. Augdama cista ardo aplink save esančius audinius. Cistai formuojantis dažniausiai nieko nejaučiama. Tik vėliau gali būti jaučiamos kaulo deformacijos ar patinimas, gali atsiverti „skylutės“ dantenose, pro kurias skiriasi pūliai. Būtent todėl cistos dažniausiai diagnozuojamos atsitiktinai, padarius rentgeno nuotrauką dėl kitų priežasčių.

Retinuotų dantų šalinimas

Retinuoti dantys – pilnai susiformavę, bet dėl įvairių priežasčių negalintys išdygti dantys. Dažniausiai taip nutinka dėl vietos trūkumo dantų lanke, netaisyklingai dygstančių dantų ar per anksti pašalintų pieninių dantų (todėl pieninius dantis būtina gydyti, o ne šalinti!). Pilnai retinuoti dantys (visiškai nematomi burnos ertmėje) ir nesukeliantys jokių problemų gali būti paliekami. Kita vertus, palikus retinuotus dantis galimos komplikacijos: cistų, navikų susidarymas, kitų dantų susigrūdimas. Konsultacijos metu gydytojas įvertina, ar pacientui reikalingas retinuotų dantų šalinimas.

Dantų šalinimas

Atliekame atraumatinį dantų šalinimą – tai procedūra, kai dantys šalinami taip, kad nebūtų pažeisti aplink raunamą dantį esantys audiniai ir kaulas. Siūlome atraumatiškai pašalintą dantį iš karto pakeisti dantų implantu. Taip sumažėja apsilankymų pas gydytoją skaičius, patiriama mažiau streso, vieną kartą leidžiami nuskausminamieji vaistai, yra tik vienas pooperacinis laikotarpis ir pasiekiami žymiai geresni rezultatai, lyginant su vėliau atlikta implantacija.

Dažniausiai užduodami klausimai

  • 01

    Ar pavojinga šalinti dantį?

    Dantį šalinti yra saugu, jeigu tai yra atliekama tinkamai. Deramai pasiruošiama operacijai, tinkamai išvalomi audiniai išrovus dantį. Ypač svarbu, kad danties rovimas vyktų netraumuojant aplinkinių audinių, o vėliau tą vietą tinkamai išvalyti. Teisingai atlikus šiuos veiksmus, audiniai peraugs tais pačiais audiniais. Nekorektiškai atlikta operacija gali daryti įtaką duobės žandikaulyje susidarymui, kuri ateityje gali sukelti įvairių problemų.

  • 02

    Ar galima nėščiai moteriai traukti dantį?

    Rekomenduojame prieš planuojamą nėštumą atvykti apžiūrai pas odontologą, šalinimas nėštumo metu negalimas, tai atliekama išskirtinai svarbiais atvejais

  • 03

    Kada protinius dantis reikia šalinti?

    • Kai protiniai dantys nefunkcionalūs (nedalyvauja kramtyme) ir stipriai pažeisti ėduonies, pulpito ar periodontito.
    • Kai dėl protinių dantų šaknų sandaros ar sunkios prieigos kokybiškas endodontinis gydymas neįmanomas.
    • Kai nepilnai išdygę protiniai dantys sukelia nuolat pasikartojančius minkštųjų audinių uždegimus – perikoronaritą.
    • Kai neišdygę retinuoti protiniai dantys gali pažeisti gretimo danties šaknis ar sukelti dantų susigrūdimus.
    • Kai kreivai išdygę protiniai dantys kramtant žaloja skruostų gleivinę.
    • Siekiant sumažinti cistų atsiradimo tikimybę aplink retinuotą dantį arba jau pašalinti dantį su susiformavusia cista.
    • Rekomenduojama protinius dantis šalinti prieš gydymą breketais arba skaidriomis tiesinimo kapomis.
  • 04

    Ar būtina pašalintą dantį pakeisti nauju?

    Pašalintą dantį rekomenduojama pakeisti nauju tam, kad:

    • Mažiau dėvėtųsi kiti dantys, kuriems kramtymo metu tenka didesnis krūvis.
    • Nesideformuotų paciento sąkandis.
    • Būtų sustabdytas žandikaulio kaulo nykimo procesas.
  • 05

    Ar reikalinga profilaktika, kuo ji naudinga?

    Tiek vaikų, tiek suaugusių profilaktiniai apsilankymai rekomenduojami kas 6-12 mėn. Reguliarūs apsilankymai suteikia galimybę užkirsti kelią ėduonies susidarymui, išvengiame brangaus gydymo, kuomet greičiau atliekame reikiamą gydymą.

Įsigykite paslaugas išsimokėtinai be pabranginimo

Savo pacientams mes siūlome galimybę greitai ir paprastai finansuoti savo gydymą. Su SB lizingu pirmi 12 mėnesių be pabrangimo.

Vis dar turite klausimų?

Nesvarbu, ar turite klausimų apie procedūrą, laukimo laiką ar suderinamumą su savo draudimu – paskambinkite mums ir mes jums padėsime!